Tvarované vložky

Tak jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar tedy morfologii a proto je unikátní a jedinečné. Bohužel obuv je vyráběna sériově na univerzální kopyta, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Proto jedinou možností jak individuálně přizpůsobit sériovou obuv morfologii Vaší nohy, je použítí anatomicky tvarovaných 3D sportovních ortopedických vložek.

Váha celého Vašeho těla spočívá jen na pár cm²

Použitím vložek, které distribuují tlak rovnoměrně po celé plosce nohy, eliminujete vznik otlaků, puchýřů a křečí. Díky anatomicky tvarovaným vložkám budete mít okamžitý trvající pocit komfortu. Jejich používání se stane samozřejmostí.

» vytvoříte tak správné spojení mezi Vámi a Vašimi chodidly

Vaše nohy nejsou Vaše boty, boty jsou pouze jejich součást.

Individuálně zhotovené vložky jsou spojením mezi obuví a Vaší nohou. Stabilizují a podporují chodidla, jak v podélné, tak v příčné ose, a tudíž zabraňují svalové únavě. Vložky udržují chodidla v optimální pozici.

» vytvoříte tak správné spojení mezi Vámi a Vaší obuví

Protože chodidla jsou základem Vašeho těla, jejich pozice má vliv na celý Váš postoj

Když se věnujete pohybovým aktivitám, je nezbytné, aby byla dodržena perfektní harmonie a správné osové postavení mezi všemi částmi lidského těla. Použitím vložek zajistíte rovnováhu svalového řetězce a kostry a zabráníte tak bolestem a poškození kloubů.Nestabilní chodidlo může vést k nadměrné rotaci kolen, což má vliv na celý zbytek těla (bolest kolen, zad, kyčlí, krku).

» vytvoříte tak správné spojení mezi Vámi a Vaším tělem

Black Project 04
Bootfitting 01
Bootfitting 02
Bootfitting 03

Partneři

Big in Japan  CK Cekare  aveteomne  chrantemozky

MONTANA sport

Kříženeckého nám. 990, 152 00 Praha 5   •   +420 222 741 430   •   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     facebook