Kariéra

NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE

Obsazujeme pracovní pozici – Asistent prodeje MONTANA sport Praha

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem – profesionální poradenství a prodej zboží
  • obsluha půčovny lyžařského vybavení
  • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů
  • bootfitting, tvarování ortopedických vložek

Nabízíme:

  • zaškolení v oblastech:
    maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení,
    údržby, servisování lyží a snowboardů,
    bootfittingu a tvarování ortopedických vložek
  • práci v příjemním prostředí a mladém kolektivu
  • profesní růst
  • firemní benefity

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • sportovně založený – aktivní lyžař
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • řidičské oprávnění skup.B
  • týmové myšlení
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost
  • preciznost
  • komunikační dovednost
  • práce s PC

Kontaktujte nás na uvedeném telefonu nebo e-mailu:

  • tel:. +420 739 220 330

Partneři

Big in Japan  CK Cekare  aveteomne  chrantemozky

MONTANA sport