Cestovní kancelář Cekare začíná již svojí 26. sezónu

CK CEKARE

Do minulé sezony se specializovala na zájezdy především do Francouzských Alp.
Na 26. sezonu však rozšířila zájezdy o Italské a Rakouské Alpy a jako „třešničku na dortu“ pro Vás, kteří byste si chtěli prodloužit léto, připravila zájezdy do jihovýchodní Asie s plavbami.

Nabídka lyžování ve Francii je velmi rozsáhlá a každý rok se jí snažíme rozšiřovat. Nabízíme většinu z velkých lyžařských oblastí jako např. 3 údolí (střediska Les Menuires, Val Thorens), oblast Paradiski (středisko Plagne Bellecote, Arc), oblíbené L´ Espace Killy (středisko Tignes) nebo Les Portes du Soleil (středisko Avorias). Z menších oblastí je v nabídce např. Les Orres nebo Puy Saint Vincent. Ubytování je zařízeno v apartmánech, které jsou cca 250 m od sjezdovek.

Novinkou č. 1 jsou italské Alpy.
Kromě týdenních pobytů jsme pro Vás připravili i velmi oblíbené pobyty zkrácené.
Itálie Vám nabídne téměř vše, na co jste zvyklí v jiných lyžařsky oblíbených zemích, avšak v nevelké vzdálenosti od domova a s mnohem menšími náklady, jak za dopravu, ubytování, tak i v neposlední řadě za skipas.
Je cenově výhodná nejen pro jednotlivce, skupiny, ale především pro rodiny s dětmi a to především její cenová hladina ubytování v místních hotelích.
V naší nabídce najdete: středisko ideální pro rodiny s dětmi: Monte Bondone, levné středisko s výborným lyžováním: Apricu, středisko pro náročné lyžaře jako je Passo Tonale/Ponte di Legno a konečně i středisko v oblasti Friuli – Tarvisio, které je nejblíže k naší republice v Itálii.

Novinkou č. 2 je velmi oblíbené, leč cenově náročnější Rakousko.
Nabízíme zde ubytování v oblastech Dachstein West/Lammertal, Kaprun-Zell am see, Gasteinertal a Bad Kleinkirchheim/St. Oswald. Rakousko svádí k lyžování především svoji jednoznačnou blízkostí k Česku. Ubytování na perfektní úrovni nejen v horských vesničkách je sice občas vykoupené vzdáleností ke sjezdovkám, ale to lze napravit využitím místního skibusu nebo auta.

Poslední leč nezanedbatelnou velmi zajímavou novinkou je Jihovýchodní Asie.
Ve spolupráci s Eco-Trails Asia nabízíme nejen cesty do Kambodži, ale i Vietnamu, Thajska nebo Mynamaru (Barmy). Zájezdy jsou šité na míru, zaměřené spíše na aktivní cestovatele – kola, kajaky, potápění, jachting, treky v džungli, ale i relax na pláži. To vše lze báječně spojit s poznáváním místní historie, památek, životního stylu, kulinářství a přírody.
Plavby v Andamanském moři patří k luxusním jachtařským zážitkům. V souostroví Mergui není výjimkou, pokud za dva týdny plavby nepotkáte žádnou jinou loď s turisty. O kilometry bílých, písčitých pláží se budete dělit jen s opičkami. Sešly se zde všechny ingredience perfektní dovolené - teplé moře, stabilní počasí, skvělé šnorchlování. Bonusem je světoznámá thajská kuchyně a masáže.

Letní nabídku u moře zatím soustřeďujeme na blízká, velmi oblíbené střediska jako jsou např. Lido Adriano, Lido di Jesolo, Caorle, Bibione a Lignano. Dále je možné zařídit i ubytování či zájezdy do Francie.
Kromě těchto pobytů Vám nabízíme i aktivní zájezdy, jako například zájezdy na kole s pobytem na lodi v Chorvatsku a naše nabídka se bude neustále rozšiřovat
Na našich webových stránkách: www.cekare.cz najdete zájezdy kamkoliv si budete přát a my uděláme vše co bude v našich silách, abychom pro Vás našli tu nejvýhodnější nabídku.
Věříme, že si z naší nabídky vyberete ten pravý zájezd pro strávení Vaší ideální dovolené.

Kolektiv Cekare se těší na Vaší návštěvu :-)

Ck Cekare 1
Ck Cekare 2
Ck Cekare 3
Ck Cekare 4
Ck Cekare 5

Partneři

Big in Japan  CK Cekare  aveteomne  chrantemozky

MONTANA sport

Kříženeckého nám. 990, 152 00 Praha 5   •   +420 222 741 430   •   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     facebook