Reference

 • Jan Čenský

  Jan Čenský

  Od té doby, co jsem objevil společnost Montana Sport a její obchod, nemusím jezdit za kvalitním servisem do Rakouska. Jsem vášnivý lyžař, i prkno někdy pokouším, a vždy vyžaduji kvalitní materiál i servis. Ten jsem u nás nenašel a proto se o má prkýnka starali v Rakousku. Pak jsem konečně dostal tip na špičkový stroj, který se stará o lyže i prkna. Byla mi doporučena společnost Montana Sport, u které jsem zůstal a už jinou nehledám. Za kvalitním servisem už ne do Alp, ale na Barrandov.

  Web: www.censky.cz

 • Eva Samková

  Eva Samková

  Jsem z Vrchlabí v Krkonoších a sportuji už od pidi věku. Začínala jsem na lyžích, ale taky jsem od mala lezla po skalách, jezdila na vodu, tancovala, jezdila na koních a tak vůbec... V 5. třídě jsem se rozhodla dělat snowboarding víc než jen o víkendech. Začala jsem chodit do snowboardové školy ve Špindlerově Mlýně a tak to všechno začlo. Naučila jsem se tam pořádně jezdit a po pár sezónách jsem přešla do Sportovní akademie a začala jezdit Český pohár ve Freestyle snowboardingu. Další sezonu, 2008/2009, jsem se rozhodla přejít na snowboardcross.

  "Za servis prken děkuji MONTANA sportu. Moje prkna jsou skvěle připravená pro závody Světového poháru a díky nim se snažím o přední umístění."

  Web: www.evasamkova.cz

 • Sportability o.s.

  Sportability o.s.

  Občanské sdužení Sportability pomáhá handicapovaným lyžařům. Sportability poskytuje zázemí a tréninkové podmínky nejlepším českým reprezentantům v přípravě na mezinárodní lyžařské závody a paralympiády. Sportability pomáhá také vozíčkářům, kteří s lyžováním na monoski začínají, nebo lyžují na rekreační úrovni. Pro ně pořádá v průběhu roku mnoho kurzů v ČR i zahraničí. Nově vznikající Sportability tým Paralympijských nadějí podporuje začínající závodníky.

  Web: www.sportability.cz

Partneři

Big in Japan  CK Cekare  aveteomne  chrantemozky

MONTANA sport

Kříženeckého nám. 990, 152 00 Praha 5   •   +420 222 741 430   •   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     facebook