Obchod

Funkčnost materiálů a kvalita zpracování je základním kritériem výběru našeho sortimentu. Proto u nás najdete značky světové kvality, určující aktuální lyžařské trendy a plně vyhovůjící potřebám lyžaře.

Samozřejmostí jsou všechny druhy doplňků a pro ty náročnější, také „lyžařské speciality“, které na svahu jen tak nezahlédnete.

Velký důraz klademe na bezpečnost, a proto u nás najdete ochranné prostředky - specialisty na bezpečnost, jako jsou POC, Slytech a Shred, které odpovídají těm nejpřísnějším hodnocením kvality.

„Závodní program" má u nás také svůj prostor. Malí i velcí lyžaři, měřící se s časem, si mohou doladit výbavu od oblečení až po specializované doplňky. Registrovaným závodníkům nabízíme zvýhodněné ceny.

I ti nejmenší si u nás přijdou na své. Užívejte si příjemné chvilky se svojí ratolestí na sněhu už od 1 roku. S vybavením od nás, je to možné!

Partneři

Big in Japan  CK Cekare  aveteomne  chrantemozky

MONTANA sport

Kříženeckého nám. 990, 152 00 Praha 5   •   +420 222 741 430   •   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.     facebook